KONST / Litografier / Färglitografi 15847183
nr 1584 7183
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Trädgård. Signerad, numrerad 11/50. Färglitografi, bildmått: 26x37 cm, yttermått inklusive ram: 43x54 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:50:38
11/12 11:23:23
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow